Biriktir İnşaat,
     

 

       Biriktir İnşaat Düzce'de Yaklaşık 30 senedir ticaretle uğraşan Sabri Biriktir tarafından kurulmuştur. Yılların verdiği tecrübe, güven ve ailesinden aldığı enerji ile inşaat sektöründe Düzce'de yeni bir trend oluşturmuştur.
      
       Sektörde kaliteli konut standartlarını değiştiren Biriktir İnşaat adını güven ile duyurmuştur. 2004 Yılından bu yana 200'ün üzerinde daire projesini başarıyla tamamlamıştır.
      
       Biriktir İnşaat hayallerin sınırlanmadığı güven ve kalitenin bir arada olduğu konutlar yapmayı hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda yoluna uzun yıllar devam edecektir.

 


 

Misyonumuz;

 

       Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

 


 

Vizyonumuz;
 

       Düzce’deki projelerini hızla devam ettiren şirketimizin hedefi önümüzdeki yıllarda çevre iller de lüks konut projelerini hayata geçirerek müşterilerimize ideal yaşam alanını sağlamaktır. 

 

 

Friday the 22nd. Website Yöneticisi: Emre Can www.emrecan.com.tr Web Dizayn